One Way Vision Delikli Folyo

One Way Vision nedir?

One way vision, PVC esaslı delikli folyodur. Baskı yüzeyi beyazken, yapışkan yüzeyi siyah renkte olmaktadır. Yapışkan yüzeyi siyah olmasının sebebi ise içerden dışarıya bakıldığında one way vision yapıştırılmış gibi görünmesini engellemek içindir. Dış cephe yapışkanlı pencere vinil pencerenin dışına yapışmış halde iyi bir görünüm sağlamaktadır. Çünkü malzeme camın üstünde  ve camın yüzeyinden yansımayı almıyorsunuz. Birçok farklı dış cephe pencere vinilimiz var. Geçici ve kalıcı yapıştırıcıların yanı sıra mat ve parlak laminatlar ve mürekkepler de vardır. Bu, reklamcılık projeniz için doğru vinilyi kısa süreli veya uzun vadeli ve mümkün olan en iyi maliyetle kullanmanıza izin verir.

Kullanım Alanları

Bu ürün genel olarak cam yüzey giydirilmiş binalarda kullanılmaktadır. Çünkü bu binalar görsellik açısından geniş bir alanı kapladığı için bu alana uygulanan reklamlar insanların dikkatini çok kolay çekmektedir. One way vision (delikli folyo) baskı kullanılan malzemesi yapışkanlı ve delikli folyodur. Baskı yapılmak istenen yüzey beyaz ve yapışkan yüzeyi de siyah olmaktadır. Yapışkan yüzeyinin siyah olmasının nedeni;  yapıştırılan baskının odanın içerisinden dışarıya bakıldığında rahat bir görüntü sağlamak ve sanki camda böyle bir baskı yokmuş gibi bir izlenim vermek amaçlanmıştır. Ayrıca güneş ışınlarının içeriye girmesi de engellenmektedir.

Uygulama Öncesi Gerekenler

Sizler tarafından reklamı yapılacak ürünün ya da firmanın bilgisayarda görsellikleri hazırlanarak baskıya hazır hale getirilmektedir. HD kalitesinde olan bu baskılar uzaktan bakıldığında hem dikkat çeker hem de insanlarda farklılık meydana getirmektedir. Uygulamanın yapılacak olan binanın resmi çekilerek ya da ölçümleri alınarak istenilen ölçülerde baskı yapılabilmektedir. Tek yönlü vizyon penceresi, herhangi bir pencerede kullanılabilir. İçeride dışarıda bakmak isteyebileceğiniz insanlara sahip olduğunuz alanlarda kullanmak harikadır ve insanların geçtikleri gibi görmeleri için dışarıda bir baskı veya reklam vardır.

Cam Filmi Fiyatları