Transparan Cam Filmi

Transparan Renkli Cam Filmi Nedir ?

Transparan renkli cam filmi, herhangi bir odayı aydınlatmak ve çok çeşitli görsel ortamları ortaya çıkarmak ve renk katmak için kullanılabilir. Tüm bir bölmeye uygulanabilir. İstenen düzeyde şekil veya desen halinde kesilebilir. Bu filmler özellikle okullarda veya camın renklerine, şirket renklerinin tanıtılması gereken yerlerde yararlıdır. Yansıtmalı gümüş cam filmleri gibi, bu filmler yansıtıcı bir tek yönlü ayna efekti sunarken renkle birlikte camlara renk katarken, daha az ısı ve parıltıdan faydalanabilirsiniz.

Şeffaf Renkli Cam Filmi

Bu yansıtıcı olmayan renkli filmler, renk katıyor ancak her iki yönde de pencereden görüntüleme olanağı sunuyor. Renkli vinil filmlerin yanı sıra renkli cam filmi sunuyoruz ve hatta herhangi bir RAL veya Pantone rengine baskıda yapabiliriz.

Saydam Renkli Cam Filmi

Bu yansıtıcı olmayan renkli filmler, renk katmakta ancak her iki yönde pencereden görüntülemeyi engellemektedir. Gizlilik gerektiğinde kullanım için mükemmeldir, ancak renk de istenir. Renkli cam filmi doğal ışığın faydalarını koruyabilir.  Çalışma ortamlarında doğal ışığın sağlanması, devamsızlıkta %15’lik bir azalmaya ve üretkenlikteki %3 – %20′ lik artışa bağlanmıştır. Buna ek olarak, iç aydınlatma kullanımındaki azalmadan enerji tasarrufu da olabilir.

Cam Filmi Fiyatları