Ataşehir Cam Filmi

Ataşehir Cam Filmi

İstanbulda yaz ayları, denizde veya yüzme havuzunda evde serinlemek için eğlenceli bir tatil anlamına gelen şenlikli bir tatil dönemine girer. Fakat yaz, işe ve okula geri döndükten sonra çok uzadı ve bu, ofisleri ve sınıfları genellikle dayanılmaz bir ısıya maruz bırakmaya çalışırken, daha yüksek elektrik faturaları anlamına geliyor.Konsantrasyon seviyeleri düşüyor ve üretkenlik, çocuklar ve çalışanların genellikle aşırı ısınma ve dehidrasyondan kaynaklanan yorgunluk ile savaştıkça durma noktasına dönüyor. Mikroplar ve hastalıklar genellikle, dışarıdaki ısının etkilerine karşı koymak için klimaların çok soğuk olarak ayarlandığından yayılır ve bu da yokluğun neden olduğu üretkenliği azaltır. Bir  Güneş ve Enerji Kontrol Filmi herhangi bir ortamda, aşırı ısınma riskini azaltmak için kolay bir yoldur.

Şişli’de sınıf pencerelerine güneş gören bir okula cam filmi uyguladık . Bu sadece sınıfın sıcaklığını arttırmakla kalmadı, aynı zamanda beyaz tahtalarda da öğrencilerin görmesini zorlaştıran bir parıltı yarattı.

Güneş Kontrollü Cam Filmi ile verimliliği artırın ve enerji faturalarını azaltın

Pencerelere % 20 Doğal Güneş ve Enerji Kontrol Filmi yerleştirdik. Bu, beyaz tahta parlamasını ortadan kaldırmış, aynı zamanda ısıyı 5 ° azaltmıştır. Film sadece% 35 olduğundan, pencerelerden görünümü engellemedi ve hala çok doğal ışık almasına izin vermedi.

Beyaz tahta problemi, ofislerde sıkça görülen bilgisayar monitörü parlaklığına benziyor. Çalışanların çoğu zaman güneşlikler kapanmalı ya da güneş parlamayı azaltmak için yeterince hareket edene kadar farklı bir yere oturmalıdır. Ayrıca, araştırmalar rahat bir çalışma ortamı için en iyi sıcaklığın yaklaşık 22 ° olduğunu söylüyor. Yazlarımın yüksekliğindeyken ve hatta bazen kışın bile, bu sıcaklığa ancak klimanın tutarlı kullanımıyla ulaşılabilir. Ancak  ofis pencerelerinizdeki bir Güneş Kontrol Cam Filmi , işyeri verimliliğini artırırken ısıyı ve enerji faturanızı azaltacaktır. Farklı faktörlere bağlı olarak filmin yoğunluğunu seçebilirsiniz.

Cam filmleri, aynı zamanda caddeye bakan bir vitrinde stoklu perakende satış mağazaları için de harika bir çözüm. Güzel bir pencere ekranı geçiren tüketicileri çekerken, aynı zamanda güneşin ve UV ışınlarının hasar gören eşyalarını da taşıyor ve iş için çok maliyetli oluyor. Güneş Kontrollü Cam filminde, güneşin zararlı UV ışınlarının% 99’unu engelleyen ve penceredeki eşyaları koruyacak, ancak insanlar geçerken pencerede görüntüyü engellemeyecek UV filtreleri vardır.

Düşük maliyetli ancak son derece etkili bir ürün olarak, müşterilerimizin birçoğunun perdeler ve panjurlar üzerinde etkili bir seçenek olarak cam filmi kurulumu talep etmeleri şaşırtıcı değildir. Bunun nedeni sadece kurulumu kolay olmasının yanı sıra enerji faturanız önemli ölçüde azaldığı için maliyet açısından da etkili ve yatırımın geri dönüşünü sağlamalıdır.

Geniş bir Ofis Camı Cam Filmleri yelpazesi sunmakla meşgul olan seçkin bir kuruluş olarak tanındık Bu cam filmleri mükemmel kalite özellikleri için müşterilerimiz tarafından çokça talep edilmektedir. Tüm ürün yelpazemiz mükemmel kalitede malzeme ve gelişmiş teknoloji kullanılarak işlenir. Bu filmlerin yapışmasını sağlamak için uzmanlarımız çeşitli parametrelere karşı bir dizi test gerçekleştirirler.

Özellikler:  

  • Mükemmel yapışma
  • Çizilme direnci
  • Şeffaflık

 

 

 

Ofis içi dekoratif filmi olarak şirket logolu cam filmi

Ofisler için gizlilik filmi

Opak gizlilik filmleri ,şirket logosu olan veya olmayan ofis camı yüzeyleri için yapışkan filmler. Manzara gibi çizgili motifler .

Cam kapıların işaretlenmesi

Oteller, restoranlar, ofisler, uygulamalar ve kamu kurumlarında cam Filmi .

Pratik motifler

Diş hekimleri için etiket Diş çıkartmaları ,fizyoterapistler, ayak bakımı ve çok daha bir çok seçenek.

Semboller

Tuvalet kapıları, Çıkış yolları ve hatta sigara içilmez işaretler için etiket. Otel, restoran veya tıbbi uygulamalar olsun. Burada cam kapılarınız için doğru etiketleri bulacaksınız.

Şirket logosu ve cam filmi

Cam dekor filmlerimizde şirket logonuzun bireysel uyarlanması veya uygulanması. Bunun için farklı üretim olanakları var. Temel olarak çizim metodu ve folyo baskısı arasında ayrım yapıyoruz.

Bilmek güzel

Logonuzu bir cam dekorasyon folyosuna entegre etmeye karar verirseniz, logonuzu değerlendirmek için bize bir JPG dosyası gönderin. Daha sonra fizibilite için logoyu kontrol ederiz.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Cam Filmi Fiyatları