Kumlama Cam Filmi

Kumlama Buzlu Cam Filmi Nedir?

Cam ve şeffaf yüzeylerde reklam faaliyetlerini yerine getirmek ve dekoratif bir görünüm kazandırmak amaçlı olan farklı bir yöntem ise kumlama folyodur. Cam dekor folyosu olarak da bilinmektedir. Kumlama folyo, camın saydamlığını %10′ a kadar indirebilmektedir. Estetik bir görüntü sağlayabilmektedir.
Kendinden yapışkanlı olan bu folyo malzeme esnek bir yapıya sahip olmakla beraber piyasada dayanıklılık, boyut,  yapışkan özellikleri, dekoratif özellikler bakımından ayrılan birçok marka ve fiyatta kumlama folyo çeşidi bulunmaktadır. Kumlama folyo dekor olmaksızın duş kabin, ofis içi mekan ve işyerlerinde yaygın olarak tercih edilmektedir.

Buzlu cam filmleri, son zamanlarda oldukça popüler bir iç ve dış tasarım çözümü haline geldi. Bu ince materyal gizlilik sağlar ve yeterli doğal ışığın geçmesine izin verirken vizyonu durdurur. Ayrıca, göz kamaştırıcı görünümü korumak ve bina içinde daha rahat bir atmosfer yaratmak için yaygın olarak kullanılır. Bununla birlikte, filmin desenli kısımları vasıtasıyla düşük bir vizyon seviyesi hala mümkündür, ki bu da bir avantaj olabilir.

Kural olarak, Chicago müşterileri için sunduğumuz buzlu cam filmlerin çoğu, talimatlara uymak kaydıyla, DIY ev kurulumu için onları oldukça rahat kılan, sırtlarında yapışkanlı olarak geliyor. Bu, kendiniz herhangi bir yapıştırıcı kullanmanız gerekmediği anlamına gelir. Ayrıca, filminiz pencerenizde iz bırakmadan kolayca yeniden kullanılabilir. Geçici mahremiyete ihtiyaç duyduğunuzda bu iyi bir şeydir. Bir başka avantaj, bu filmlerin su geçirmez olmasıdır ve banyolarda kullanılabilir. Son olarak, cam filmlerinin geri kalanı gibi , buzlu cam filmleri güneş ışınlarından korunmayı sağlar, iç mekan mobilyalarının solmasını önler ve UV ışınlarını filtreler.

Pratik olmanın yanı sıra, iç tasarımınızda değişiklik yapmak istediğinizde buzlu cam cam filmleri oldukça kullanışlıdır. Göründüğü kadar garip ama desenli filmler uygulamak, odanızın tarzını önemli ölçüde etkileyebilirken, bütçenizdeki etki nispeten düşük kalacaktır. Dekoratif piyasaya, modern pazarda mevcut olan çok çeşitli desenler ve renkler nedeniyle ulaşılır. Buzlu cam cam filmi kurulumu evinize veya ofisinize daha özgün bir görünüm katmak için kesinlikle hızlı ve ekonomik bir yoldur.

Buzlu cam filmi üretimi için kullanılan malzeme hem iç hem de dış kullanım için uygundur. Bu uygulama alanlarını genişletir. Chicago IL iş sahipleri, vitrinlere uygulanan reklamları dışarıda geliştirmek ve daha fazla müşteri çekmek için buzlu cam filmlerini kullanıyorlar. Diğerleri ise, dükkanın bazı bölümlerinin içeride yeterince ışık girmesine rağmen, yoldan geçenler tarafından engellenmesi gerektiğinde gizlilik özelliklerini kullanırlar.

Uygulama Tekniği

Buzlu cam pencere filminin kurulumu minimum araç gerektirir. Plastik bir sıkma, bir maket bıçağı ve biraz su – ihtiyacınız olan şey bu. Önce pencere bölmesi alanından en az yarım inç büyüklüğünde olması gereken bir parçayı kesiyorsunuz. Daha sonra, kiri pencereden temizler ve temiz su ile püskürtün. Bu filmi yerleştirmek için yardımcı olacaktır. Ardından, filmi arkasından çıkarır ve cam yüzeyine yapıştırırsınız. Plastik sıkışma ile tüm baloncukları ittikten sonra, filmin kenarlarını pencere çerçevesi boyunca kesiyorsunuz. Kesimi yapmadan önce filmin cama sıkıca oturduğundan emin olun.

Kalite Farkı

İç mekanların yeniden tasarlanması, dekorasyon çözümü gibi konularda Kumlama Folyo, üst düzey çözümleri ile kalitesini ortaya koymaktadır. Geniş cam bölmelerin saydamlıktan arındırılarak buzlu cam görünümüne kavuşturulmasında, cam üzerinde dekoratif uygulamaların ve firma logolarının, marka adlarının yazılması gerektiğinde son derece ekonomik ve modern çözümler sunan kumlama folyo, iç mimar ve dekoratörlerin vazgeçemedikleri bir malzeme grubudur. Tasarımı, basım aşaması ve en nihayetinde uygulamasına kadar son derece profesyonel ve hata kabul etmeyen bir titizlikle üretilen malzeme olan buzlu folyo, adını da buzlu cam görünümü alan kumlama efektinden almaktadır.
İç mekan çözümlerinde, uygulamacılar kadar, kullanıcılar bakımındanda avantajlar içermesi bu malzeme ile geçmişin bilinen ve sıradan ofis kapatma uygulamaları, içerinin görülmesi istenilmeyen toplantı salonlarında, stil ve son derece aydınlık alanların oluşturulması için fırsat haline gelmektedir.

 

Cam Filmi Fiyatları