Hakkımızda

TekYön Cam Filmleri olarak günbegün uygulamış olduğu çalışmaları başarıyla müşterilerine zamanında garantili olarak teslim etmekle beraber, memnuniyet ve samimiyet çerçevesi altında “KALİTE POLİTİKASI VE HİZMET ANLAYIŞ” ilkesini benimseyerek siz müşterilerimize layık olma yolunda geleceğe doğru yol almaktadır.

İnsan ilişkilerinin dünyada sahip olunacak en zor şey olduğunu biliyor olmamız bize insanların güvenini kazandırdı ve cam filmi sektöründe yükselmeye başlama fırsatını sunmuş oldu. Güneş kontrol cam filmleri, ısı ve ışık koruma cam filmi, güvenlik cam filmleri, dekoratif cam filmleri, kumlama cam filmleri, renkli cam filmleri, transparan cam filmleri, şeffaf cam filmleri, delikli folyo (one way vision) dış cephe cam giydirme ile plazalar, ofisler, hastanenler, okullar, fabrikalar, evler gibi farklı birçok mekânda yaşanılabilir farklı mekânlar meydana gelmesinde öncülük etmeye devam etmektedir.

Yıllık hedefimiz 20.000 m2 olup hedefimize sizlerle ulaşacağımıza inanıyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmet sunan firmamız; uzman, profesyonel satış ekibi, kaliteli hizmet kadrosuyla daima yanınızda ve hizmete hazırdır.

Bina, ofis ve ev, işyeri için toptan cam filmi kaplama ve uygulamaları firmamız tarafından yapılmaktadır. Ücretsiz keşif ve fiyat teklifi için GSM 0(543)-931-27-66 ve Ofis 0(212)-278-28-18 numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cam Filmi Fiyatları