Güvenlik Cam Filmi

Güvenlik Emniyet Cam Filmi Nedir ?

Gizlenecek bir şey olmamasına rağmen, ofislerin, dükkanların, sanayi komplekslerinin ve hastanelerin kullanıcıları için, merak uyandırıcı gözlerin her yerde bir şans elde etmemeleri genellikle önemlidir. Görüntülemek veya incelemek için Sunscreen bir dizi türde Güvenlik Cam Filmi geliştirdi. Bu film sayesinde cam, mevcut ve yeni binalarda koruma hissini artıran etkili bir yapı malzemesi haline geliyor. Güvenlik Cam Filmi, çeşitli versiyonlarda mat veya şeffaf polyester katmanlardan üretilmiştir. Bu cam filminin bir dizi olumlu özelliği vardır. Güvenlik Cam Filmi dış görünümü engellemekle kalmaz, farklı odalar arasında görmeyi engeller ve estetik renk seçimi nedeniyle inşaatta dekoratif eleman olarak da kullanılabilir.

Ancak ek özellikler var

 

 

 

 

 

 

Güvenlik Cam Filmi, pencerelere güçlü güneş ve ısıya dayanıklı özellikler kazandırır.
Güvenlik Cam Filmi camda rahatsız edici parlamayı azaltır.
Bu iç ortamın rahatlığını artırır.

 

 

 

 

 

 

Güvenlik: Güvenlik Cam Filmi, camın etrafındaki alanda güvenliği arttırır, çünkü film camı daha fazla sağlamlaştırır. Kırılma durumunda cam filmi parçalanmaya neden olur. Ayrıca, Güvenlik Cam filmi yangın geciktirici etkisi vardır.

Enerji tasarrufu: Şirketiniz klima ile donatıldığında, Güvenlik Cam filmi enerji tüketiminizi azaltır. Pencereler daha iyi yalıtılmış olduğundan, iç iklim kontrolünüzün maliyetleri büyük ölçüde azalır.

Tasarım: Güvenlik Cam Filmi ile göz zevkinizi veya ev tarzınızı kendi tesislerinde ifade etme olanağına sahipsiniz. Logonuzu ya da hemen hemen tüm diğer süslemelerinizi kurtarmanız sayesinde, duvarlarınıza ekstra çekicilik kazandırırsınız. Mat veya şeffaf cam folyo üzerine tam renkli baskı yapılarak yüksek düzeyde bir gizlilik sağlanır.

dhl

Hiçbir bina aynı değil

İklim farklılıkları olduğundan ve her binanın farklı gereksinimleri olduğundan, Güneş Kontrol Cam Filmi farklı özelliklere sahip bir dizi Güvenlik Cam Filmi geliştirdi .

masa mahremiyeti

Uygulama alanları

Güvenlik Cam Filmi tek ve çift camlarda kullanılabilir: mağazalar, ofisler, hastaneler, okullar ve en uygun mahremiyet ve kontrollü ışık iletiminin istendiği tüm diğer binalarda.

İçeriden dışarı bakıp, her iki tarafa da kör etmek mümkündür. Güvenlik Cam Filmi temel olarak pencerenin iç kısmına uygulanır.

gizlilik altında

Cam Filmi Fiyatları