Güneş Kontrol Cam Filmi

Keyifli bir çalışma ortamı için gereklidir. Yine de, ofis binalarının ve diğer çalışma alanlarının iklim kontrolünde zayıf bir bağlantıdır. Güneş Kontrol Cam Filmi, güneşten gelen çok fazla rahatsız edici ısı gibi dezavantajları çözerek “dış dünyaya bakış” ın iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Özellikle Güneş Kontrol Cam Filmi tarafından geliştirilen cam filmi, aralarında metal parçacıkların yansıtıcı bir tabakası olan saydam polyester katmanlardan oluşan bir cam filmi var. Cam filmi, işyerinde rahatlığı önemli ölçüde artıran etkili bir yapı malzemesidir!

Güneş Kontrol Cam Filmi nasıl çalışır?

Cam filmi, güneş ışığını dışarıdan yansıtarak ısıya dayanıklı çalışır, aynı zamanda güneş enerjisini emerek de iç iklim çok hoş kalır. Ekstra bir avantaj olarak, ışık ve ısıya dayanıklı özelliklerin yanı sıra, Cam filmi Pro-film de rahatsız edici parlamayı azaltır.

zonwerende-glasfolie

Ama daha da fazla avantaj var

Renk solması yok: Cam filmi ayrıca ultraviyole ışımasını güneş ışığından filtreler. Bu, değerli içlerinizi renk bozulmasına karşı korur.
Güvenlik: Cam filmi camınızı geliştirir. Kırılma durumunda, cam filmi kırıkları tutmayı sağlar. Bu sizin ve çalışanlarınız için daha güvenlidir. Dahası, Pro-filmimiz bile yüksek alev geciktirme özelliğine sahiptir.
Gizlilik: Cam filmi mahremiyet sağlar; Gün boyunca film, ofislere ve binalara gözetleme yapılmasını engelliyor.
Enerji tasarrufu: Şirketiniz klima ile donatıldığında, cam filmi takıldıktan sonra, camlarınızın daha iyi yalıtıldığından dolayı, klima kontrolünün maliyetlerinin önemli ölçüde azalacağını fark edeceksiniz.

Güneş Kontrol Cam Filmi yenilikleri

Cam filmi üretim teknolojisi kısa bir süre içinde muazzam derecede ilerlemiştir. Filmimiz özel bir “püskürtme-kat” teknolojisi ile üretilmiştir. Daha önce uygulanan biriktirme işleminin aksine, püskürtmeli kaplama teknolojisi, değerli metal alaşımlarının katmanlarını kullanır. Bu nedenle, bina fiziksel özellikleri önemli ölçüde iyileştirilmiştir.

Bir bakışta avantajlar:

  • Çizilmeye karşı dayanıklı ve aşınmaya karşı daha dayanıklı
  • Korozyona dayanıklı
  • Renk yok
  • Garantili renk bütünlüğü
  • Daha netlik
  • Komşular için daha az rahatsız edici yansıma

Hiçbir bina aynı değil

Her ofis veya şirketin kendi sorunları olduğu için, Güneş Kontrol Cam Filmi, farklı Güneş Kontrol özelliklerine sahip bir dizi film geliştirdi. Ayrıca sizin durumunuz için en uygun etkiyi garanti eden bir cam filmi mevcuttur.

Tabel-zonwerende

Uygulama alanları

Çok fazla ışık geçirgenliği istendiği, ancak aynı zamanda etkili ısı reddinin istendiği yerlerde, cam filmi uygulanabilir. Cam filmi dükkanlar, ofisler, oteller, restoranlar, hastaneler, kurumlar, okullar vb.

Esas olarak, cam filmi pencerenin içine uygulanır. Ayrıca yalıtımlı camlarda, çoğu için cam filmi uygulanabilir. Dışarıdaki uygulamalar için özel tipler mevcuttur.

Uygulama : Güneş Kontrol Cam Filmi kendi uygulama servisine sahiptir. Uygulamadaki tecrübenin yanı sıra çalışanlarımız da doğru ekipmana sahiptir. Yüzeyin sıcaklığı 5 ile 25 santigrat derece arasındaysa, sadece filmi uygularlar. Yaklaşık bir ay sonra optimum yapışma sağlanır ve film tamamen pürüzsüzdür. 
Temizlik:
 güçlü polyester film çok temiz dayanıklıdır. En iyi temizleme solüsyonu, ev sirkesiyle temiz sudır. En iyi aletler: temiz bir sünger ve güderi.
Kum ve eski sertleştirilmiş lastik sileceklere dikkat edin! Ayrıca diğer keskin aletler de hasara neden olabilir. Agresif temizlik kimyasalları tavsiye edilir. Filmin tesliminde detaylı temizlik talimatları verilmektedir.
Boyutlar:Filmin tedarik edildiği rulonun genişliği 182 cm’dir. Bu, filmi bir pencerede işlerken maksimum genişliğin yaklaşık 181 cm olduğu anlamına gelir. Ancak film, pencereleriniz daha yüksek ve daha geniş olduğunda da uygulanabilir. Daha büyük pencereler için, uzman işleme durumunda minimum görülebilir bir dikiş uygulanmalıdır.
Teknik detaylar 
Kalınlık:
 Cam filmi yakl. 1.5 mil (37 mikron). 
Işık haslığı:
 Yüksek kaliteli cam filmi açık ve solmaz. 
Yanabilirlik:
 Cam filmi cam üzerine uygulanırsa, kolay yanıcı değildir. Cam filmi ısı radyasyonunu oldukça uzun bir süre yansıtır. Bir yangın durumunda, cam filmi bir süreliğine kırık cam levhayı tutacaktır. 
Dayanıklılık:
 iç uygulamalar durumunda dayanıklılık neredeyse sınırsızdır. Dışarıdaki uygulamalar için özel tipler mevcuttur. Özel bir üst tabakadan dolayı, Cam filmi ekstra çizilmeye karşı dayanıklıdır ve aşınmaya karşı daha dayanıklıdır. 
Garanti:
 Güneş Kontrol Cam Filmi, iç tarafımızda uygulanan cam filmin delaminasyon ve demetalizasyonunda 10 yıla kadar üretici garantisi vermektedir.


sunnyglass Güneş ZW-2

Hizmet Verdiğimiz iller


01 Adana Cam Filmi 02 Adıyaman Cam Filmi 03 Afyon Cam Filmi  04 Ağrı  Cam Filmi 05 Amasya Cam Filmi 06 Ankara Cam Filmi 07 Antalya Cam Filmi 08 Artvin Cam Filmi 09 Aydın Cam Filmi 10 Balıkesir Cam Filmi 11 Bilecik Cam Filmi 12 Bingöl Cam Filmi 13 Bitlis Cam Filmi 14 Bolu Cam Filmi 15 Burdur Cam Filmi 16 Bursa Cam Filmi 17 Çanakkale Cam Filmi 18 Çankırı Cam Filmi 19 Çorum Cam Filmi 20 Denizli Cam Filmi 21 Diyarbakır Cam Filmi 22 Edirne Cam Filmi 23 Elazığ Cam Filmi 24 Erzincan Cam Filmi 25 Erzurum Cam Filmi 26 Eskişehir Cam Filmi 27 Gaziantep Cam Filmi 28 Giresun Cam Filmi 29 Gümüşhane Cam Filmi 30 Hakkari Cam Filmi 31 Hatay Cam Filmi 32 Isparta Cam Filmi 33 İçel (Mersin) Cam Filmi 34 İstanbul Cam Filmi 35 İzmir Cam Filmi 36 Kars Cam Filmi 37 Kastamonu Cam Filmi 38 Kayseri Cam Filmi 39 Kırklareli Cam Filmi 40 Kırşehir Cam Filmi 41 Kocaeli Cam Filmi 42 Konya Cam Filmi 43 Kütahya Cam Filmi 44 Malatya Cam Filmi 45 Manisa Cam Filmi 46 K.maraş Cam Filmi 47 Mardin Cam Filmi 48 Muğla Cam Filmi 49 Muş Cam Filmi 50 Nevşehir Cam Filmi 51 Niğde Cam Filmi 52 Ordu Cam Filmi 53 Rize Cam Filmi 54 Sakarya Cam Filmi 55 Samsun Cam Filmi 56 Siirt Cam Filmi 57 Sinop Cam Filmi 58 Sivas Cam Filmi 59 Tekirdağ Cam Filmi 60 Tokat Cam Filmi 61 Trabzon Cam Filmi 62 Tunceli Cam Filmi 63 Şanlıurfa Cam Filmi 64 Uşak Cam Filmi 65 Van Cam Filmi 66 Yozgat Cam Filmi 67 Zonguldak Cam Filmi 68 Aksaray Cam Filmi 69 Bayburt Cam Filmi 70 Karaman Cam Filmi 71 Kırıkkale Cam Filmi 72 Batman Cam Filmi 73 Şırnak Cam Filmi 74 Bartın Cam Filmi 75 Ardahan Cam Filmi 76 Iğdır Cam Filmi 77 Yalova Cam Filmi 78 Karabük Cam Filmi 79 Kilis Cam Filmi 80 Osmaniye Cam Filmi 81 Düzce Cam Filmi