Güneş Kontrol Cam Filmi

Güneş Kontrol Cam Filmi nasıl çalışır ?

Keyifli bir çalışma ortamı için gereklidir. Yine de, ofis binalarının ve diğer çalışma alanlarının iklim kontrolünde zayıf bir bağlantıdır. Güneş Kontrol Cam Filmi, güneşten gelen çok fazla rahatsız edici ısı gibi dezavantajları çözerek “dış dünyaya bakış” ın iyi özelliklerini bir araya getiriyor. Özellikle Güneş Kontrol Cam Filmi tarafından geliştirilen cam filmi, aralarında metal parçacıkların yansıtıcı bir tabakası olan saydam polyester katmanlardan oluşan bir cam filmi var. Cam filmi, işyerinde rahatlığı önemli ölçüde artıran etkili bir yapı malzemesidir.

Cam filmi, güneş ışığını dışarıdan yansıtarak ısıya dayanıklı çalışır, aynı zamanda güneş enerjisini emerek de iç iklim çok hoş kalır. Ekstra bir avantaj olarak, ışık ve ısıya dayanıklı özelliklerin yanı sıra, Cam filmi Pro-film de rahatsız edici parlamayı azaltır.

zonwerende-glasfolie

Ama daha da fazla avantaj var

Renk solması yok: Cam filmi ayrıca ultraviyole ışımasını güneş ışığından filtreler. Bu, değerli içlerinizi renk bozulmasına karşı korur.
Güvenlik: Cam filmi camınızı geliştirir. Kırılma durumunda, cam filmi kırıkları tutmayı sağlar. Bu sizin ve çalışanlarınız için daha güvenlidir. Dahası, Pro-filmimiz bile yüksek alev geciktirme özelliğine sahiptir.
Gizlilik: Cam filmi mahremiyet sağlar; Gün boyunca film, ofislere ve binalara gözetleme yapılmasını engelliyor.
Enerji tasarrufu: Şirketiniz klima ile donatıldığında, cam filmi takıldıktan sonra, camlarınızın daha iyi yalıtıldığından dolayı, klima kontrolünün maliyetlerinin önemli ölçüde azalacağını fark edeceksiniz.

Güneş Kontrol Cam Filmi yenilikleri

Cam filmi üretim teknolojisi kısa bir süre içinde muazzam derecede ilerlemiştir. Filmimiz özel bir “püskürtme-kat” teknolojisi ile üretilmiştir. Daha önce uygulanan biriktirme işleminin aksine, püskürtmeli kaplama teknolojisi, değerli metal alaşımlarının katmanlarını kullanır. Bu nedenle, bina fiziksel özellikleri önemli ölçüde iyileştirilmiştir.

Bir bakışta avantajlar:

  • Çizilmeye karşı dayanıklı ve aşınmaya karşı daha dayanıklı
  • Korozyona dayanıklı
  • Renk yok
  • Garantili renk bütünlüğü
  • Daha netlik
  • Komşular için daha az rahatsız edici yansıma

Hiçbir bina aynı değil

Her ofis veya şirketin kendi sorunları olduğu için, Güneş Kontrol Cam Filmi, farklı Güneş Kontrol özelliklerine sahip bir dizi film geliştirdi. Ayrıca sizin durumunuz için en uygun etkiyi garanti eden bir cam filmi mevcuttur.

Tabel-zonwerende

Uygulama alanları

Çok fazla ışık geçirgenliği istendiği, ancak aynı zamanda etkili ısı reddinin istendiği yerlerde, cam filmi uygulanabilir. Cam filmi dükkanlar, ofisler, oteller, restoranlar, hastaneler, kurumlar, okullar vb.

Esas olarak, cam filmi pencerenin içine uygulanır. Ayrıca yalıtımlı camlarda, çoğu için cam filmi uygulanabilir. Dışarıdaki uygulamalar için özel tipler mevcuttur.

Uygulama : Güneş Kontrol Cam Filmi kendi uygulama servisine sahiptir. Uygulamadaki tecrübenin yanı sıra çalışanlarımız da doğru ekipmana sahiptir. Yüzeyin sıcaklığı 5 ile 25 santigrat derece arasındaysa, sadece filmi uygularlar. Yaklaşık bir ay sonra optimum yapışma sağlanır ve film tamamen pürüzsüzdür.
Temizlik: güçlü polyester film çok temiz dayanıklıdır. En iyi temizleme solüsyonu, ev sirkesiyle temiz sudır. En iyi aletler: temiz bir sünger ve güderi.
Kum ve eski sertleştirilmiş lastik sileceklere dikkat edin! Ayrıca diğer keskin aletler de hasara neden olabilir. Agresif temizlik kimyasalları tavsiye edilir. Filmin tesliminde detaylı temizlik talimatları verilmektedir.
Boyutlar:Filmin tedarik edildiği rulonun genişliği 182 cm’dir. Bu, filmi bir pencerede işlerken maksimum genişliğin yaklaşık 181 cm olduğu anlamına gelir. Ancak film, pencereleriniz daha yüksek ve daha geniş olduğunda da uygulanabilir. Daha büyük pencereler için, uzman işleme durumunda minimum görülebilir bir dikiş uygulanmalıdır.

sunnyglass Güneş ZW-2

Teknik detaylar
Kalınlık: Cam filmi yakl. 1.5 mil (37 mikron).
Işık haslığı: Yüksek kaliteli cam filmi açık ve solmaz.
Yanabilirlik: Cam filmi cam üzerine uygulanırsa, kolay yanıcı değildir. Cam filmi ısı radyasyonunu oldukça uzun bir süre yansıtır. Bir yangın durumunda, cam filmi bir süreliğine kırık cam levhayı tutacaktır.
Dayanıklılık: iç uygulamalar durumunda dayanıklılık neredeyse sınırsızdır. Dışarıdaki uygulamalar için özel tipler mevcuttur. Özel bir üst tabakadan dolayı, Cam filmi ekstra çizilmeye karşı dayanıklıdır ve aşınmaya karşı daha dayanıklıdır.
Garanti: Güneş Kontrol Cam Filmi, iç tarafımızda uygulanan cam filmin delaminasyon ve demetalizasyonunda 10 yıla kadar üretici garantisi vermektedir.

Cam Filmi Fiyatları