Dekoratif Cam Filmi

Dekoratif Mimari Cam Filmi

Dijital dekoratif cam filmi DT001 cam yüzeyler için devrim niteliğinde dekoratif bir filmdir. Her türlü dijital fotoğraf polyester film üzerine basılabilir, farklı tasarım ve renklere izin verir. Ayrıca, dijital dekoratif filmi basma maliyeti geleneksel geniş formatlı basılmış filmlerden çok daha ucuzdur.

Dijital dekoratif filmimiz, kullanılan mekanlarda iç tadilat, ofis tadilatı ve daha fazla mahremiyet için mükemmeldir. Dijital dekoratif filmlerimizle cam yüzeylerinize kendi kişisel dokunuşunuzu verin. Yüksek kaliteli PET film ve dayanıklı yapıştırıcı, kolay kurulum ve profesyonel bir görünüm sağlar.

Kendi deseniniz / renginiz varsa, kaliteyi ve baskı efektlerini kontrol etmek için desenleri de yazdırabiliriz. Üretim ve fiyatlandırma hakkında daha fazla bilgi için şimdi bize ulaşın.

 Dekoratif Cam Filmi Ne İşe Yarar ?

Dekoratif filmler, mekana cesur yeni bir görünüm verirken ofis alanlarına gizlilik katmanıza yardımcı olabilir. Dekoratif filmlerimiz herhangi bir pencere veya cama benzersiz bir görünüm kazandırır. İç mimarlar ve mimarlar, dekoratif filmlerin sunduğu esnekliği takdir ediyor ve inşaat sahipleri, satın alınması ve maliyet etkinliğini seviyorlar. Cam değiştirme maliyetlerinin bir kısmı için kazınmış cam veya dikey panjur görünümlerini çoğaltabilirsiniz. Bütçeniz dahilinde olmak için işlev ve stilden ödün vermek zorunda değilsiniz. Herhangi bir alanın dekoruna uyacak çeşitli desenler, renkler ve dokular mevcuttur. Dekoratif filmler, gerçek özel camla ilişkili yüksek maliyet olmadan güzel bir vitray veya pirinç kağıdı görünümü oluşturur. Farklı filmleri tarayarak çok sayıda görünüm simülasyonu oluşturabilirsiniz. Bu filmler, geleneksel cam asitle aşındırma veya kum püskürtme için düşük maliyetli bir alternatif olan zarif ve güzel grafikler üretmek için kullanılabilir. Çok sayıda renk ve tasarımda mevcuttur. Kazınmış camın cesur görünümü çarpıcı şekilde güzel ancak kurulumu maliyetlidir. Kazınmış camın gözenekli ve dokulu cilası nedeniyle temizlenmesi ve bakımı zor olabilir.

 Çeşitleri ;

Dekoratif filmlerimiz, evinizi veya ofisinizi kişiselleştirmenize ve bütçenize uygun kalırken kişiliğinizi ifade etmenize olanak tanıyan çok çeşitli desen ve renklerde mevcuttur. Özel filmleri, görünmesini istemediğiniz ya da evinizde sanatsal bir ifade yapmak istediğinizde camları kaplamak için idealdir. Bu filmler ışığın geçmesine izin vermez, böylece camın her iki tarafından da hiçbir şey görülemez. Herhangi bir konferans alanını veya toplantı odasını özel bir çalışma alanı yaparlar veya mutfağınızı bir sanat eserine dönüştürebilirler. Kumlu ve buzlu filmler, parlak bir görünüme sahiptir ve uygulandığında pencereyi tamamen beyazlatır. Kumlama film koyu renktedir ve sıradan bir cama, yüksek bir parlaklık parlaklığına sahip, derin ve zengin bir siyahı çevirir. Filmler çok sayıda uygulamaya sahiptir ve hatta gerçekten benzersiz bir tasarım yapmak için birleştirilebilir.

 Herhangi bir stil veya ruh hali için dekoratif cam filmi

Cam filmi, tüm pencereyi değiştirmek zorunda kalmadan net perde veya panjurlara modern bir alternatif sunar. Klasik buzlu levhadan geometrik desenlere, tipografiye veya temalı motiflere kadar, evinizdeki herhangi bir pencereyi doğal ışığından ödün vermeden ekstra gizlilik ve güvenlik sağlamak için dönüştürebilirsiniz. İster bir dönem için pencere filmlerine ihtiyacınız olsun, ister iç tasarımınızı tamamlayan daha modern bir açıklama penceresine bayılacaksınız. Gerçek vitray maliyetinin bir kısmına bile vitray pencere oluşturabilirsiniz. Bizim dekoratif cam filmleri edilebilir metre tarafından satın veya ısmarlamave küçük bir ekstra ücret karşılığında, kendi tasarımınızı bir pencere filmi veya etiketine bile bölebilir veya harika tasarımcılarımızdan karalama düşüncenizi bir pencere filmi başyapıtı haline getirmesini isteyebiliriz.

Cam Filmi Fiyatları