Bina AVM Cam Filmi

Bina Cam Filmi Nedir?

Bina alanı için gizleme ön koşuldur. Ortamı koruma altına almak için kişinin ortam içi kullanmış olduğu koşullardan vazgeçmesi gerekmiyor. Gizli şekilde cam filmi uygulayarak, gerekli malzeme ile aydınlatılmış bir alana sahip olma amacınız söz konusu olabilir. Uygulanan bina cam filmi, dış görünümünüzü engellemeden veya alanınıza giren güneş ışığından uzak kalmadan gizliliğinizi koruma özgürlüğünü sunar.

Binanızın en dikkati çeken kısmı genellikle camdır. Görsel ihtiyaçlarınızı karşılayan camı bulmanız ve bina tasarımına uyan görünümü sağlamanız gerekmektedir. Cam filmi, binanın enerji tüketimini azaltacak, böylece binaya ışık girmesini yüksek oranda engelleyecek ve böylece aydınlatma gereksinimlerini azaltacak yüksek performanslı camlar sağlayabilir. Cam filmleri genel olarak binaların dış genel görünümünü değiştirmekle kalmaz aynı zamanda camların kırılganlığı halinde güvenliğide sağlar.

Cam filmleri ek güvenlik ve termal performans sağlayabilir veya binaya giren ışık miktarını azaltabilir. İç cam bölmelerdeki filmler bir konferans salonuna veya ofise mahremiyet sağlayabilir.

 

 

 

 

Bina yenileme için cephe filmi

Bina yenileme amaçlı yapılan bina dış cephe cam filmi geniş bir konut ve ticari projeye hızlı, temiz ve kolay bir şekilde yeniden dekore edilmesini sağlar. Bina sahiplerine, kullanıcılara ve komşularına minimum düzeyde müdahale ederek gerçekten profesyonel bir sonuç ortaya koyabilirsiniz.

Dış mekan uygulamaları ve maruz kalma talepleri için tasarlanan bina yenilenmesi için cephe filmi, 10 yıla kadar dayanıklılık ve tek bir katmanda uyum sağlar.Kıvrımlı ve düzensiz yüzeylerin etrafında düzgün bir şekillendirme sağlar. Plastik, alüminyum, kaplamasız kaplamalı çelik ve güçlendirilmiş cephe panelleri gibi zorlu yapı malzemelerinde yüksek yapışma özelliği ile boyaya mükemmel bir alternatif sunar.

Standart renk aralığından seçim yapın veya özel bir renk belirtin (RAL, Pantone®). Etki dramatiktir – konvansiyonel çözümlerle karşılaştırıldığında, canlandırılan bir bina ve projenin ekonomik ömrü boyunca% 25’e varan oranlarda ciddi maddi tasarruf sağlamak.

 

Cam Filmi Fiyatları