Başakşehir Cam Filmi

Başakşehir Cam Filmi

Cam tezahürat filmimizin harikalarını tanıtmak

Cam tezahürüne yatırım yapmanın temel pratik nedeni, tüm kullanıcılarına açık olmalıdır. Yani, insanların yanlışlıkla yürümesine ya da koşmasına izin vermeyecek şekilde şeffaf camı daha belirgin hale getirmek için yasal gereklilik olduğundan dolayı zenginlikleri hafife almak kolay olabilir. Bu, Başakşehir cam filmi geniş kapsamlı cam tezahürü cam filmi yelpazemizden bir bakışla kesinlikle belirgindir – bu nedenle, potansiyel bir alıcı olarak ne bilmeniz gerekir?

Standart cam tezahürümüz ihtiyaçlarınız için en iyi eşleşme olabilir

Eğer bir mimar, tasarımcı, belirleyici veya son kullanıcı olarak olsun, kullanımı kolay, 50 metrelik raflarda kullanıma hazır bir cam rulo gerektiriyorsa, Mani-Fest standart buzlu tezahür noktalarımız veya karelerimiz olabilir. ideal çözüm.

Bina yönetmeliklerinde ve pencere tezahürü veya cam bölme tezahürü için İşyeri Sağlığı Güvenliği ve Refah Yönetmeliğinde belirtilen gerekliliklere uymanın daha basit veya daha uygun maliyetli bir yolu yoktur.

Alternatif olarak, ısmarlama çözümler mevcuttur

Bu, verilen uygulamanın özelleştirilmiş cam tezahürü talep etmenizi gerektirebilir – bu durumda, Başakşehir cam filmi, 50 metrelik ruloları kendi isteğinize göre sipariş üzerine üretebilmenin mümkün olduğunu öğrenmekten memnuniyet duyarız.

İsteğe bağlı olarak sipariş verdiğiniz bir siparişi içeren, 750 lineer metrelik minimum sipariş miktarına tabi olan, sipariş üzerine sipariş vermek için Başakşehir cam filmi Müşteri Hizmetleri ekibine başvurun.

Bu tür ısmarlama cam tezhip cam filmi, belirli tasarım limitleri dahilinde, kendine özgü tekrarlayan bir işaret veya logo ile üretilebilir. Bu, okullar, hastaneler ve ofis blokları gibi daha büyük ölçekli ortamlar için ideal seçim haline getirmeye yardımcı olur.

Ya da serbest form tezahürü hakkında bizimle konuşun

Bununla birlikte, ısmarlama cam tezahürünün nihai biçimi, cam tezahürünün temel güvenlik boyutunu camlara uygulanan yaratıcı grafiklerle birleştiren serbest biçimli tezahürümüzdür.

Bu, kuruluşunuzun cam yüzeyleri için arzu ettiğiniz grafikleri üretme konusunda tam bir özgürlük aradığınızı seçmek için ortaya çıkan cam tezahürüdür. Renkli vinil grafikler, geniş format dijital olarak basılmış grafikler, resimler, fotoğraflar ve diğer pek çok seçenek de dahil olmak üzere, bunun için çeşitli materyaller arasından seçim yapabilirsiniz.

Hangi tipte cam tezahürünün firmanızın gereksinimlerine en iyi şekilde hitap edeceğine ya da tüm seçeneklerinizi keşfetmeye istekli olduğunuzdan emin olun, +44’ü arayarak şartname aşamasında şirketimizle temasa geçmenizi öneririz. 0) 212 278 28 18 veya e-posta çözümleri info@tekyoncamfilmleri.com adresine mail bırakabilirsiniz.

Seçtiğiniz cam filmde hangi seviyede UV koruması gerekir?

Birçok işyerinde, perdeleri, halıları, mobilyaları, zeminleri ve sanat eserleri gibi kumaşları ve mobilyaları için kesin bir tehdit varsa, güneş tarafından üretilen ultraviyole (UV) ışınlarıdır. Ne yazık ki, UV’nin neden olduğu hasar meydana geldiğinde, tersine çevrilemez, ancak proaktif olarak, zamanın önüne geçmesine yardımcı olabilirsiniz.

Evet, biz kendi UV kontrolümüze, Opalux’taki anti-fade pencere filmine atıfta bulunuyoruz – ama bizim takdir edilen ürün yelpazemizden bu tür bir film, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılayacaktır?

Etkileyici standart UV koruması sunuyoruz

‘Standart’ UV koruma cam filmimiz bile, UV emicilerini içeren tüm polyester cam filmlerimizin% 99’unun zararlı UV ışınlarının bloke edilmesine izin vermez.

Kesinlikle, bu standart UV koruma filmi tarafından engellenen 300 ila 380 nanometre güneş spektrum aralığında UV ışınlarının% 99’udur.

Ancak zorlu gelişmiş koruma da mevcuttur

400 nanometre veya daha fazla UV ışınlarına karşı UV korumasına daha fazla ihtiyaç duyulduğunda, optik olarak net bir film şeklinde gelen uzman müze film filmlerimizle ilgilenebilir, ek güneş kontrol özelliklerine sahip olabilirsiniz. belirtildi.

Bu yüksek UV kontrolü derecesini gerektiren belirli cilt bakım koşulları için sağlık uygulamaları olabilir, bu nedenle etkilenen müşterilerin ek bilgi ve rehberlik için Başakşehir cam filmi müşteri hizmetleri departmanıyla temasa geçmelerini öneriyoruz.

Son olarak, neden bize süper geliştirilmiş UV korumamız hakkında soru sormuyorsunuz?

Verilen uygulamanızın en büyük UV korumasının kullanımını gerektirdiğinden şüpheleniyorsanız, doğal ve yapay ışıkta bulunan spektrumun mavi kısmını engelleyen amber UV kontrol filmimiz hakkında bilgi almak isteyebilirsiniz.

Spektrumun bu kısmına duyarlı olan çeşitli devre kartı panoları gibi çeşitli laboratuvar, fotografik, farmasötik ve üretim süreçleri vardır. Son kullanıcı, süper geliştirilmiş UV koruma filmimizin çoklu katmanlarına gereksinim duyduklarını bile bulabilir, bu yüzden önce örnekleri incelemelidirler.

Uygulamanız için en uygun UV koruma cam filmini seçmeye çalışırken, her zaman yardım için Başakşehir cam filmi teknik bölümüne danışın. 0845 026 1125 numaralı telefonu arayın veya ekibimize bugün e-posta gönderin .

 

Renkli cam filmimiz birçok farklı nedenden dolayı mantıklı

Başakşehir cam filmi‘nda en çok tanık olduğumuz cam filmi kategorilerinden biri, cam filmi ve birkaç nedenden daha fazlasıdır.

Bu tür filmler optik olarak şeffaf, şeffaf ve metalize edilmemiş olup, gri / siyah renk tonları ve sanat renkleri renkleri dahil olmak üzere camlara uygulanabilecek çeşitli seçenekler sunmaktayız.

Gri / siyah renkli filmlerimizle neden ilgileniyor olabilirsiniz?

Gri / siyah derin boyalı polyester cam filmimizle ilgilenmeniz için çeşitli nedenler vardır, en hafif tonlardan orta ila en koyu tonlara kadar, belirtilebilecek geniş gri / siyah yoğunlukları göz önüne alınmaz. .

Gelişmiş görünüm, UV kontrolü veya gölgelendirme amacıyla bu tür renkli filmlerle ilgileniyorsanız, daha açık tonlardan biri en iyi seçim olabilir. Bununla birlikte, koyu gölgeler, bilgisayar ekranlarının çalışmalarına konsantre olmalarını kolaylaştırmak için yüksek düzeyde parlama kontrolü ile birlikte bu avantajları da sağlar.

Daha fazla gündüz gizliliği için bir dilek, camın dış tarafına düşük ayna dış görünümü verirken farklı gizlilik seviyeleri sağlayan farklı renk tonlarıyla bu cam filmlerini dikkate almanızı da teşvik edebilir.

Bu geniş yelpazede mevcut renk tonları, bu tür bir cam filmi, çevreleyen renkli camlarla değiştirilen temiz panellerin görünümünü eşleştirmeyi düşünüyorsanız, çekici bir seçenek haline getirir.

Alternatif olarak, sanat renkleri cam filmler hakkında bize sorun

Sanatsal renklerimizi belirtme sebepleriniz, bu arada cam filmi de çok farklı olabilir. Böyle bir film tipik olarak, Mavi, Lila, Yeşil, Pembe, Mor, Kırmızı veya Sarı gibi renkleri boyayarak belirli bir ayarın atmosferini arttırmak isteyen tasarımcılar tarafından seçilir.

Bu cam filmleri kesinlikle çarpıcı ve dekoratiftir; bu da onları sınıflar, çocuk koğuşları, sahne setleri, sergi vitrinleri, kamu binaları, spor salonları ve restoranlar gibi siteler için mükemmel bir seçim haline getirir. Ayrıca camdan şeffaflık sağlarken bu tür bir dekorasyon sağlar ve gelecekte pencerelerinizin görünümünü güncellemek istediğinizde çıkarılabilir.

Cam filmi seçerken yardım isteyin

İstenilen uygulama için en uygun renk cam filmi hangisi olursa olsun, en deneyimli seçimi yapabilmeniz için, terbiye aşamasındaki kendi uzman profesyonellerimizin uzman bilgisini aramanız tavsiye edilir.

E-posta göndererek, bizim pencere film hakkında bugün Başakşehir cam filmi ekibimize başvurun info@tekyoncamfilmleri.com veya (0) 212 278 28 18 arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Cam filmi

Anti grafiti cam filmi için size birçok seçenek sunuyoruz

Başakşehir cam filmi bulunan anti grafiti cam filmimizin merkezi amacı basittir. Kamuya açık alanlarda camlar grafitilere karşı oldukça hassastır ve anti-grafiti filmimiz, grafiğin neden olabileceği çizik izlerinden camların korunmasına yardımcı olur.

Grafiti emen optik olarak şeffaf şeffaf kurban kaplama sayesinde bunu başarır. Film daha sonra çıkarılabilir ve değiştirilebilir, böylece panel yeni kadar iyi görünmeye bırakılır.

Kapsamlı anti-graffiti cam filmi seçimimizin etkinliği, özellikle grafiti bozan trenlere, otobüslere ve feribotlara karşı toplu taşıma sistemleri için özellikle popüler bir seçim haline getirmiştir.

Hangi formlarda anti-grafiti filmi sunuyoruz?

İç mekan uygulamaları için güvenilir standart bir anti-graffiti cam filmine ihtiyacınız varsa, SA-100CL-iSR 100 mikron filmimiz mükemmel bir çözümü temsil eder. Kurulumu hızlıdır, yüksek optik berraklık sunar, çizilmeye karşı dayanıklıdır ve zararlı UV ışınlarını ekranlar, yani ‘sadece’ bir anti-grafiti filmi değildir.

Bu arada, açık hava koşullarına uygun standart bir temiz grafiti olan bir cam filmi arayanlar SA-100CL-eSR filmimizden yararlanabilirler. Üreticinin talimatlarına uygun olarak, camın dış yüzeyine ve doğru bir şekilde silikon kenar sızdırmaz hale getirilmesi gerekir.

SA-175CL-iSR ve SA-175CL-eSR formunda, bu güçlü satış iç ve dış anti-graffiti cam filmlerinin kalın, 175 mikron versiyonları da mevcuttur.

Alternatif olarak ve son olarak, SA-200CL-iSR çok laminalı 200 mikron anti-graffiti cam filmine ilgi duyabilirsiniz. Bu, graffiti operatörlerinin ağır hizmet araçları kullanması durumunda bazen gerekli görülen daha kalın ve çok lamine filmler ile, camın iç yüzeyine monte edilecek olan bir başka film türüdür.

Tekyön, cam filmi kaynağınız olmalı

İstenilen ayar için en uygun anti-graffiti cam filmi seçmek istediğinizde, ister son kullanıcı isterse belirtici olsun, bilgilendirilmiş rehberlik için Başakşehir cam filmi teknik departmanına başvurmanız önerilir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Cam Filmi Fiyatları