Bakırköy Cam Filmi

Bakırköy Cam Filmi

 

Parlama kontrolü bir öncelik değilse, ısı azaltma filmlerini temizleyin.

Bakırköy cam filmi, güneş parıltısının reddedilmesi ve ısı kazanımı için geniş bir yelpazede yüksek dereceli çözümler ile ilişkilendirilmiştir ve bu ürünlerden sadece bir tanesi net ısı kontrol filmleridir. 

Ancak, net ısı kontrol filmlerimiz ‘sadece herhangi bir’ ısı azaltma filmi değildir ; Son derece sofistike ve spektral olarak seçicidirler, yüksek seviyelerde görünür ışık iletirken aynı zamanda kızıl ötesi (IR) radyasyonu filtrelerler. Bu, her şeyden önce, ısı azaltma filmlerinin, çok az miktarda parlama kontrolü de sağlamasalar da, anlamına gelir.

Bakırköy cam filmi, bununla birlikte, bunlar, parlama azaltma işleminin büyük bir öncelik mi, yoksa söz konusu alanın, perdeler, panjurlar veya tenteler gibi parlamayı en aza indirmek için yeterli önlemlerden yararlanması durumunda seçeceğiniz filmler değildir. Bu nedenle, eğer söz konusu alan, doğal bir görünümün korunmasının önemli olduğu bir alan ise, özellikle bu filmleri seçmeniz muhtemeldir, ancak güneş ısısı kazancını da reddetmek istersiniz.

Bu film için birçok beğenilen seçenek mevcut

Mevcut dahili olarak uygulanan temiz ısı azaltma filmleri serimizin yanı sıra harici olarak kurulacak bir filmde iki çözüm bulunmaktadır.

İlk ikisi,% 99 UV reddi sağlayan SO-70IR-iSR ve SO-70XLIR-iSR filmlerdir. Aynı zamanda Uzmanı Isı Kontrol Şeffaf Filmive XL IR Isı Kontrol Filmi olarak da bilinir ve perakende mağaza vitrinleri ve motorlu showroom’lar için çok değerlidir. Bu filmlerin her ikisi de hızlı uygulanır, çizilmeye karşı dayanıklıdır ve çok yüksek ışık iletimlerine izin verir.

Bakırköy cam filmi, aynı avantajlar, SO-70IR-eSR olarak da bilinen Harici Uzman Isı Kontrol Temizle Filmimizde de mevcuttur. Günışığı seviyesini önemli ölçüde azaltan veya pencerelerin görünümünü değiştirmeyen, yüksek seviyede güneş ısısını reddeden bir diğer son teknoloji ürünü ısı azaltma filmidir. Bu, dahili uygulama durumunda uygulanabilir veya istenmeyen kabul edilirse, mükemmel bir güneş kontrol filmi yapar.

Isı azaltma filmleri için aramanıza yardımcı olmamızı sağlayın

Isı kontrolü, cam filmlerinizi gerçekleştirmesini isteyebileceğiniz en önemli fonksiyonlardan biridir. Bu, sadece en yüksek kalitede, en güncel ısı azaltma filmlerinin menzilimizde temsil edilmesini sağlamak için neden böyle bir önceliğin olduğunu açıklamaya yardımcı olur.

Bakırköy cam filmi, şartname veya son kullanıcı gibi filmler için kendi gereksinimleriniz ne olursa olsun, size oldukça uygun bir çözüm getirebiliriz. Öyleyse, tekyön cam filmleri ekibini bugün 0(212) 278 28 18numaralı telefondan arayarak bir soru sormak veya ücretsiz bir anket yapmak için neden bizimle iletişime geçmiyorsunuz?

 

Parlamayı azaltmak için cam filmi gerektiğinde Tekyön’e dönün

Bakırköy cam filmi, istanbul’un en önde gelen cam filmi markası olmaktan uzak, türkiyedeki her bölgedeki ev, işyeri ve organizasyonlara yönelik kurulum yapan bayilerimizle. Bu nedenle, ürünlerimizin bir çoğunun, genellikle% 80 veya daha fazla oranda parıltı azaltmada büyük ölçüde odaklandığı bir sürpriz olmamalıdır.

Her şeyden önce parıltı, günümüzde birçok kullanımın önündeki en büyük sorunlardan biri, günlük kullanımları gören yüksek binalardaki ofisler değil.Buradaki sorun, kış mevsiminde, yazın daha soğuk olabilir, çünkü güneşin yılın daha soğuk ve karanlık zamanlarında daha alçak olması nedeniyle.

Binalarınızın kullanıcıları bilgisayar ekranlarını görmeyi zorlaştırabilir ve pencerelerden geçen aşırı parıltı nedeniyle çalışmalarına odaklanabilir; bu da – yüksek seviyedeki doğrudan güneş ışığına maruz kaldığında – hızlı bir şekilde aşırı ısınabilir. Bu nedenle, parlamayı azaltmak için çok fazla cam filmi aynı zamanda ısı kazancını en aza indirgemekte çok etkilidir.

Hangi parlama azaltma filmlerini size sunabiliriz?

Isı ve parıltı kontrolüne adanmış tekyön cam filmleri web sitesinin bölümüne göz gezdirerek, kamaşmayı azaltmak için geniş bir yelpazede uygun film camı seçeneklerimizi keşfedebilirsiniz.

Dahili ve harici olarak uygulanan güneş kontrol filmlerimiz, örneğin,% 99 UV reddinin yanı sıra özellikle% 82 oranında etkileyici parlama azalması sağlayan Reflektif – Silver 20 güneş kontrol filmimizdir. Bununla birlikte, Reflektif – Gümüş 35 ve Yansıtıcı – Gümüş 50 seçenekleri, bir dereceye kadar parlamayı en aza indirgemekte, sırasıyla% 66 ve% 47 oranında etkilidir.

Geleneksel güneş kontrol filmlerinin yansıtmalı görüntüsü, herkesin beğenisine göre değil, ve mimarlığa duyarlı bazı ortamlar için uygun bir seçim olabilir. Bu nedenle, düşük ayna filmlerimizde, Alt Ayna – Nötr Gri 20 filmi gibi bir ürün söz konusu olduğunda,% 80 gibi daha az parıltı azaltma sağlar.

Son olarak, bakırköy cam filmi, parlama azaltma filmine gereksinim duyduğunuz tipik ofis camlarına çok farklı bir pencere varsa, Polikarbonat film için Dış Yansıtıcı Gümüş 20 sunabiliriz, bu da konservatuvar çatılar gibi polikarbonat substratlar için% 81 parlama azalması sağlar.

Mükemmel uygun cam filmi belirtmenize yardımcı olabiliriz

Tesisinizde parlamayı azaltmak için cam filmi ararken çok fazla seçeneğiniz var. Bu nedenle, en erken spesifikasyon aşamasında bizimle iletişim kurmak çok önemlidir, böylece en özel gereksinimlerinize en uygun pencere filmiseçiminde size yardımcı olabiliriz.

 

Bunu yapmak için, şimdi Tekyön cam filmleri ekibini 0(212) 278 28 18 numaralı telefondan arayın veya bize bir e-posta gönderin .

Okulunuz, hastaneniz veya diğer kamu binalarınız için hayati güvenlik cam filmi

Bir kamu binasını yönetme sorumluluğunuz olduğunda, gece uyanık olmanıza neden olabilecek en büyük etkenlerden biri, binayı kullanan herkesin her zaman güvende olmasını sağlamaktır. Kırık cam belirli bir tehlike oluşturabilir, bu nedenle yüksek dereceli güvenlik cam filmimizin ilgisini çekebilirsiniz.

Güvenlik camı filmimiz neden bu kadar önemli bir rol oynuyor?

Binalarınızın kullanıcılarına veya daha geniş kitlelere herhangi bir gereksiz risk oluşturmadığından emin olmanız sadece bir ahlaki sorumluluk değildir. Bunun nedeni, İşyeri (Sağlık, Güvenlik ve Refah) Yönetmeliği’nin 1992 tarihli Yönetmeliği 14’e uymak için gerekli olan okullar, hastaneler, işyerleri ve kamu binaları ile çok önemli bir yasal durumun olmasıdır.

Bu uygun yasal uyum seviyesi, binalarınızın camını, kırılması durumunda güvenli bir şekilde yapmasını sağlamak için yükseltmekle elde edilebilir. Herhangi bir uyumsuzluk, bir kaza durumunda sorumlu kuruluşu yargılamadan sorumlu tutabilir.

Her halükarda, böyle bir kaza, ilgili veya etkilenen herkes için büyük bir duygusal travmaya neden olabilir; bu nedenle, tüm camlarınızın, kırık camın neden olabileceği tehlikelere karşı koruma sağlamak için güvenlik cam filmi kullanmayı tercih edebilirsiniz. Neyse ki, Tekyön’de bu kategorideki güvenlik filmlerimiz, gerekli güvenlik standartlarına uyma görevine ve size en üst düzeyde rahatlık sağlamanıza kadar çok faz olanak sunar.

Doğru cam filmi seçebilmeniz için teknik departmanımızla iletişime geçin

100 mikronluk net SA-100CL-iSR filmimizi veya bunun yerine 175 mikronluk net SA-175CL-iSR opsiyonunu seçtiyseniz, her ikisi de sadece kırılmaya karşı camı güçlendirmeye değil aynı zamanda tehlikeli tutmaya da yardımcı olan aynı prensibe göre çalışır. Kırılma meydana geldiğinde kırılan cam parçaları kırılır.

Bu tür cam filmleri hem ticari hem de ev ortamlarında kullanılabilir ve ayrıca hızlı retro-montajlı kurulum, yüksek optik berraklık, çizilme direnci ve hatta zararlı UV ışınlarının taranması gibi çeşitli avantajlar sunar.

Bu anlamda, bu filmler sadece güvenlik filmlerinden çok uzaktırlar, çünkü iç mekan mobilyalarının sönümleme sürecini yavaşlatmaya yardımcı olabilirler, ‘parçalamak ve ele geçirme’ suçuna karşı etkili bir caydırıcı olarak hizmet ederler ve hatta camın korunmasına bile karşı korurlar. Vandallar tarafından kazınmış veya çizilmiş.

Bu pencere filmi seçeneklerinden hangilerinin istediğiniz uygulamaya uygun olduğuna karar vermenize gerek olmadığını unutmayın. Bunun yerine, bugün Tekyön cam filmleri teknik departmanına danışın , böylece son kullanıcı veya belirleyici olarak en bilinçli seçim yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Cam Filmi Fiyatları