Bahçelievler Cam Filmi

Bahçelievler Cam Filmi

Enerji Kontrol Cam Filmleri

 

Enerji kontrolü

Enerji kontrol cam filmleri, klimalı binalarda enerji tasarrufu için büyük fırsatlar sunuyor.

Bahçelievler cam filmi, özellikle büyük cam alanlarının olduğu yerlerde karbon ayak izinizi iyileştirebilirler. Cama uygulanan film, binanın iç kısmına girmeden önce güneş ışınlarının ısısının% 80’ine kadar reddeder.

Klima yükü sonuç olarak aydınlatıldı ve film güneşin doğuşundan gün batımına kadar çalışmalarını sürdürüyor. Pasif bir ortamdır ve körleri veya karmaşık otomatik kontrolleri azaltmak için insan müdahalesine bağlı değildir.

Müşterinin ihtiyaç duyduğu görünüme bağlı olarak çok çeşitli farklı enerji kontrol filmleri mevcuttur. Cam filmiyansıtıcı yelpazesi, İngiltere ve dünya çapında orijinal ve en yaygın kullanılan enerji kontrol filmidür ve hem güneş ısısı hem de parlama ile etkili bir şekilde çalışmak istediğinizde ihtiyacınız olan film olma olasılığı yüksektir.

İş yerinizin özel koşullarına bağlı olarak, film, pencerelerin iç yüzüne veya dış hava koşullarına karşı dayanıklı bir model kullanılarak dış yüze takılabilir.

Doğru film seçimi uzman bilgisi gerektirir ve son kullanıcılar ve belirleyicilerin teknik departmanına başvurmaları teşvik edilir. 

UV Kontrolü, Dermatoloji ve Anti-Fade Filmleri

 

UV Kontrolü

Güneşin ultraviyole (UV) ışınları zamanla renklerin solmasına, kumaşların bozulmasına, tahtaların çatlamasına ve çatlamasına vb. Neden olur. Perdelerin, halıların, döşemelerin, mobilyaların ve sanat eserlerinin hasar görmesi hiçbir zaman tersine çevrilemez. UV kontrol, anti-fade cam filmleri kurarak zamanın önüne geçilmesi önlendi.

Standart uv koruma

Bahçelievler cam filmi, tüm olyester cam filmleri UV emicileri içerir ve bu zararlı UV ışınlarının% 99’unu bloke eder (Teknik açıdan bu, güneş ışınlarının 300 ila 380 nanometresi arasındaki UV ışınlarının% 99’unu oluşturur).

Gelişmiş UV Koruması

Bahçelievler cam filmi, uzman müze sınıfı filmler gelişmiş UV koruması sağlar (teknik açıdan 400 nanometreye kadar ve ötesinde). Bunlar optik olarak net bir film veya ek güneş kontrol özellikleriyle gelir.

Bazı cilt durumları için sağlık uygulamalarında da gelişmiş UV kontrol özellikleri gereklidir. Daha fazla bilgi ve öneri için müşteri hizmetleri departmanına başvurun.

Süper Geliştirilmiş UV Koruması

Bahçelievler cam filmi, amber UV kontrol filmi, doğal ve yapay ışıkta bulunan spektrumun mavi bölümünü engeller. Bazı fotografik, farmasötik, laboratuvar ve üretim süreçleri (devre kartı düzeneği gibi) spektrumun bu kısmına duyarlıdır. Son kullanıcıya, ilerlemeden önce kontrol edilmesi için örnekler verilmeli ve bazı durumlarda çoklu katmanlar düşünülebilir.

Pencere Grafik

 

Pencere Grafik

Pencere Grafik, cama uygulanan plotter kesimli don filmlerinden, plotter kesimli renkli vinillere ve cam ve diğer yüzeylere uygulanan dijital baskılı grafiklere kadar tüm yaratıcı yüzey grafiklerini kapsamaktadır.

Plotter kesimli Opal Frost Grafik

Bahçelievler cam filmi, bunlar Cam Bölmeler, Levha Cam Pencereleri, Perakende Teşhir Pencereleri, Cam Ekranlar ve çok sayıda diğer cam yüzeylere uygulanır. Gösterge ve kısmi gizlilik taraması gibi çeşitli işlevleri yerine getirirken, aynı zamanda yaratıcı imajları yansıtan, ayrık kurumsal logolardan ve metinden serbest grafik tasarım ve kalıpları serbest bırakmaya kadar pek çok işlev görüyorlar.

Vinil ve Dijital Baskı Grafikleri

Bu, pencere grafikleri ve tabelalar, araç grafikleri ve çok yüzeyli dijital grafikler için neredeyse toplam yaratıcı özgürlüğe izin veren bir dizi ısmarlama uygulama, malzeme ve süreçleri kapsamaktadır.

Windows ve Duvarlar için Dijital Baskılı Cam Filmleri

 

Windows ve Duvarlar için Dijital Baskılı Filmler

Burada açıklaması

 

Bahçelievler cam filmi, dijital olarak basılmış filmler, film alt tabakası üzerine dijital olarak basılmış fotoğraflar, sanatsal tasarımlar ve desenler ile yaratıcı, promosyon ve dekoratif pencere ve duvar kaplamaları için harika fırsatlar sunar.

 

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Cam Filmi Fiyatları