Bağcılar Cam Filmi

Bağcılar Cam Filmi

Pencere Filmi Hakkında

Cam Filmi Nedir?

Pencere filmi tipik olarak araç ve binalardaki pencerelerin cam yüzeyine kişisel ve mülkün korunmasını desteklemek için renklendirilir ve uygulanır. Koruyucu nitelikleri ötesinde, cam filmleri de estetik geliştirmeler sağlamak için birçok renk ve renkte geliyor.

Neden Cam Filmi kullanıyorsunuz?

Evinizde, ticari binalarda ve araçlarda cam filmi kullanmak, sizi ve mülkünüzü güneşin zararlı etkilerinden korumanıza yardımcı olur. Zamanla, güneşin ısı ve zararlı UV ışınları, iç mekan mobilyalarının, kumaşların, sanat eserlerinin ve döşemelerin solmasına katkıda bulunur ve bir bina veya araç içinde eşit olmayan veya çok sıcak havaya neden olabilir. Güneş ayrıca cildinize de zarar verebilir ve parıltısı göz yorgunluğuna neden olabilir. Dahası, cam filmi bir kaza, vandalizm veya kırılma durumunda kırık cam parçaları bir arada tutabilir.

Tekyön ® Cam Filmlerini Neden Seçmelisiniz ?

Bağcılar cam filmi bölgemizde bulunan Tekyön cam filmleri güneş ışınlarına maruz kalma etkilerini hafifletir, UV ışınlarının% 99’unu engeller ve güneş ısısının% 80’ini yansıtır.

Dahası, Tekyön Can Filmleri sıcak yazlarda ve soğuk kışlarda enerji tasarrufu sağlayan konfor sağlarken, herhangi bir aracın veya binanın görünümünü geliştirir.

Evinizi veya Ticari Binanızı Koruyun

Mülklerinizi ve eşyalarınızı korumak için ekonomik yollar istiyorsunuz. Yatırımlarınızı korumak için Madico’dan SUN-GARD ® pencere filmlerini seçin.Tekyön Cam Filmleri, çeşitli çekici tonlarda uzun ömürlü, düşük maliyetli cam filmi çözümleri ile, ister ev, ofis veya perakende alan için olsun, enerji tasarrufu sağlayan bir konfor sunuyor.

Cam filmleri UV ışınlarının% 99’unu engeller ve güneş ısısının% 80’ini yansıtır.

Konut ve ticari mülkler için, Tekyön;

  • Güneşin mobilyalar, kumaşlar, sanat eserleri ve zeminlere zarar vermesine karşı korur
  • Enerji maliyetlerinden tasarruf sağlar
  • İç mekan konforunu artırırken, klima maliyetlerini azaltır
  • Gizlilik ve güvenliği artırır
  • Kaza, hava olayı, vandalizm veya mola durumunda cam parçaları bir arada tutar.

 

 

 

 

 

 

 

Şeffaf Gizlilik Filmleri

 

Gizlilik ve Işık Yönetimi

Yarı saydam gizlilik filmleri 24 saat mahremiyet sağlar ancak gün içerisinde pencerelerden bol gün ışığına izin verir.

Bağcılar cam filmi bölgemizdeki en yaygın olarak kullanılan modeller, Fine Acid Etch Frost film (PA-902) veya Frost Vinyl (PV-900) ‘dir. Bu ürünler, yarı gizlilik veya uygun kesim grafikleri için gereken yerlerde plotter kesmeye izin verir.

Bu özel bağcılar cam filmleri genellikle 24 saat toplam mahremiyete ihtiyaç duyan tuvalet alanları, klinikler, bölmeler vb. Bir yapının ömrü boyunca daha az esnek olan mahremiyet camının kullanılması yerine bir gizlilik filminin kullanılması tavsiye edilir. Bina mimarı veya tasarımcısı, her yerde gizliliğin daha sonra nerede ve ne zaman istendiğine izin veren aynı şeffaf camı belirleyebilir.

Özel efektler için düşünülebilecek diğer seçenekler ise PA-902’nin (SM-912 veya BR-922) veya Matt Silver-20’nin (SS-932) Duman veya Bronz versiyonlarıdır.

Diğer özel efektler orta kumlama (MS905), Stipolite etkisi (FRZ7000) ve pirinç kağıdı etkisi (SKY9000).

Yarı-gizlilik için buzlu vinil plotter kesim grafikler, desenli ve dijital baskılı yarı saydam filmler için seçenekler de vardır.

Doğru film seçimi uzman bilgisi gerektirir ve son kullanıcılar ve belirleyicilerin teknik departmanına başvurmaları teşvik edilir.

Gerektiğinde, gereksinimlerinizi tartışabilecek, gerekirse siteyi ziyaret edebilecek ve film kurulumu için maliyetler sağlayabilecek bir onaylı satıcısına bağlanacaksınız.

Güvenlik ve Güvenlik Cam Filmleri

 

Güvenlik, Güvenlik ve Cam Koruma Filmleri

 Bağcılar cam filmi bölgemizden bulunan güvenlik filmleri, hem kırılmaya karşı güçlendirerek hem de kırılmaların meydana geldiği durumlarda kırılan camın tehlikeli parçalarının yerinde tutulmasına yardımcı olarak camı daha güvenli hale getirmek için tasarlanmıştır.

Bağcılar cam filmi Net güvenlik ve güvenlik filmleri, camın maliyetli ve yıkıcı bir şekilde değiştirilmesini önleyen hızlı bir retro-fit çözüm sunar.

Profesyonel olarak monte edildiğinde ve çizilmeye karşı dayanıklı olduklarında optik olarak net ve görünmezler, çoğu aşındırıcı olmayan pencere temizleme yöntemleri için uygundurlar.

Aynı zamanda UV radyasyonunun% 99’unu, yumuşak mobilyalar ve diğer savunmasız eşyaların solmasını ve bozulmasını azaltıyor.

Sorgunuz için geçerli olan güvenlik ve güvenlik bölümüne tıklamak için menüyü takip edin. Bu alt başlıklar size bir rehber vermelidir, ancak seçeneklerinizi görüşmek için Teknik Departmanımıza başvurmaktan çekinmeyiniz.

Göz önünde bulundurulması gereken sadece film kalınlıkları değil, aynı zamanda Combined Solar / Güvenlik / Gizlilik filmleri ve bunların sizin için uygun olması durumunda yanıltıcı versiyonlar da vardır.

Dış Cephe Cam Filmi Kaplama

 

Bina Cam Filmleri

 

Bağcılar cam filmi, dış cephe cam filmleri, gelişmiş teknolojiye uygun olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir ve uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde kullanılmıştır. Bunlar, filmin güneş ışığına maruz kalması nedeniyle bozulmasına ve güçlü bir su geçirmez yapıştırıcıya sahip olmasına yardımcı olmak için ek UV bariyerine sahip olan hava geçirmez bir yapıya sahiptir.

Bağcılar cam filmi, dış yansıtıcı güneş kontrol filmleri genellikle camın dış yüzeyine sabitlenir ve bu sayede güneşin ısısını engellemeden ve cam ünitesinin kendisi tarafından emilir. Bu nedenle, güneşin absorbe ettiği ısıyı binanın iç kısmına yeniden yayılmasını önleyerek, özellikle de ekstra kalın cam veya çift veya üçlü camlama yaptığınız yerlerde güneş kazanımını azaltma öncelikli hedefleri daha verimlidir.

Camın dış yüzüne sabitlemenin bir başka nedeni termal kırılma riskini azaltmaktır. Bu özellikle lamine, Gürcü kablolu ve çok renkli camlar için geçerlidir ve belirli durumlarda iki veya üçlü camlamaya da uygulanabilir. Bayiniz riskleri değerlendirmenize ve olasılıkları dengelemenize yardımcı olacaktır.

İçeriden erişilemeyen veya desenli camın pürüzlü tarafı içeriye dönük olduğu durumlarda, pencerelere, spandrel panellere vb.

Bağcılar cam filmi, bazı güvenlik ve güvenlik filmleri dış sınıfa uygundur ve bina dışındaki insanlar için bir risk olduğunda kullanılır. Bunun bir örneği, spontan parçalanmanın, üretim işlemi sırasında belirli bir cam partisinde meydana gelen nikel sülfür zehirlenmesinden bir risk faktörü olduğu durumudur.

Desenli Cam Filmleri

 

Desenli Filmler

 

Bağcılar cam filmi,Desenli ve Dekoratif serisinde, her biri farklı bir gizlilik derecesi sunan ve yüksek seviyede doğal ışığın girmesine izin veren geniş bir desen yelpazesi vardır. Resepsiyon alanlarında, lobilerde, koridorlarda, iç ofis bölümlerinde ve mahremiyetin gerekli olduğu ve açık bir ışık atmosferinin arzu edildiği diğer alanlarda camlı ekranlara monte edilmişlerdir.

Bağcılar cam filmi, camın iç yüzeyine monte edilecek ve kullanılan benzersiz ürün rulo numaraları üreticinin garanti prosedürüne uygun olarak kaydedilmelidir.

Tipik olarak aşağıdaki jenerikler mevcuttur: – Kareler – Dikey Stripes – Yatay Stripes – Fade-out – Rice Paper – Parşömen – Frost – Frost Color – Şeffaf Renk – Dusted – Kumlama – Opak Renk – Noktalar – Daireler – Stippolite – Swirl – Iceberg – Asit Etch – Difüzör – Beyaz – Siyah – Şeffaf – Saydam Renk – Mezun Şeritler – vb

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Cam Filmi Fiyatları